Dijital Platformlar

Açıklandı… Kiralık Aşk dizisi ne zaman final yapıyor?

Kiralık Aşk dizisi ekranlara veda ediyor. Beğenilen dizinin son bölümünün ne zaman yayınlanacağı açıklanıd. İşte Kiralkı Aşk dizisinin final tarihi…

Star TV’de yayınlanan sevilen dizi Kiralık Aşk için geri sayım başladı. Defalarca yalanlanan final haberleri şimdi gerçek oldu. Birkaç sezondur ekranlarda fırtına gibi esen başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un rol aldığı Kiralık Aşk’ın, Ocak ayında final yapacağı konusundaki spekülasyonlara son noktayı yapımcı firma Ortaks Yapım, final tarihini açıklayarak yaptı. Peki Kiralık Aşk ne zaman final yapacak?

2015 yılında ekrana merhaba diyen Kiralık Aşk dizisi 69. bölümde sona eriyor…. Dizi ekrana 13 Ocak tarihlerinde yayınlanacak 69. bölümü ile veda edecek.

Kiralık Aşk dizisi genel konusu 

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Başa dön tuşu