Yerli Dizi

Acil Servis Doktorlar’ın başarısını yakalayabilecek mi?

ABD’de yayınlanan fenomen dizi “Er”, Show TV ekranlarında “Acil Servis” adıyla ekrana geliyor. Doktorlar’ın yapımcısı Med Yapım’ın uyarlamasıyla ekrana gelecek olan dizi, bu akşam ilk bölümü ile Show TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Acil Servis’in yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Barış Erçetin oturuyor. Senaryosunu Sinan Sülün’ün kaleme aldığı dizinin, görüntü yönetmenliğini Barış Milan; Sanat yönetmenliğini ise Sırma Bradley üstleniyor.
İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Acil Servis’in ilk bölümünde; Hastanede ölümle yaşam arasında yeni bir gün daha başlamaktadır. Ambulanslar durmadan hasta taşıyorlardır. İdealist Doktor Murat, yorucu bir gece nöbetinin ardından bir yandan hastaları bir yandan da eşinin istekleriyle uğraşmaktadır. İlişkileri henüz biten Sinan ve Zeynep’in arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Yeşim, Sinan tarafından aldatılmanın acısını hala atlamamış Zeynep’e destek olmaya çalışıyordur. Acil Servis’teki stajının ilk gününde Mert ise, servisin en sert doktoru Berzan’ın ellerine teslim edilmiştir. Herkes o günün de diğer günler gibi sıradan ve yoğun bir gün olduğunu düşünürken Zeynep’in intihar ettiği haberi gelir. Sinan aşkın hafife alınamayacak bir oyun olduğunu anlayacaktır.
Show TV’nin iddialı projesi Acil Servis’in oyuncu kadrosunda Serhat Teoman, Nur Erkul , Seda Akman , Tamer Tıraşoğlu, Gökhan Soylu, Suzan Aksoy, Musab Ekici, Caner Kurtaran, Funda İlhan, Funda Şirinkal, Sinem Uçar, Serkan Öztürk, Hasan Şahintürk ve Elçin Aktaş yer alıyor.

Acil Servis’in yapımcılığını yayınlandığında önemli reyting başarısı yakalayan Doktorlar dizisinin de yapımcılığını yapan MED Yapım/Fatih Aksoy yapacak.

Dizinin Doktorlar’ın başarısını yakalayı yakalamayacağı ise oldukça merak ediliyor.

Acil Servis, 3 Şubat Salı akşamı (bu akşam)saat 20.00’de Show TV’de olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=TLCwmLvF9DA

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu