Yerli Dizi

Acil Servis Show TV’nin derdine ilaç olabilecek mi?

ABD’de yayınlanan fenomen dizi “Er”, Show TV ekranlarında “Acil Servis” adıyla hayat buluyor. Med Yapım uyarlamasıyla ekrana gelecek olan dizi, Salı akşamı Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Acil Servis’in yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Barış Erçetin oturuyor. Senaryosunu Sinan Sülün’ün kaleme aldığı dizinin, görüntü yönetmenliğini Barış Milan, sanat yönetmenliğini ise Sırma Bradley üstleniyor.

ACİL SERVİS’İN İÇERİĞİ
Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları… Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.

Show TV’nin iddialı projelerinden olan Acil Servis’in oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerden oluşuyor. Dizinin  oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman, Nur Erkul , Seda Akman , Tamer Tıraşoğlu, Gökhan Soylu, Suzan Aksoy, Musab Ekici, Caner Kurtaran, Funda İlhan, Funda Şirinkal, Sinem Uçar, Serkan Öztürk, Hasan Şahintürk ve Elçin Aktaş yer alıyor.

Show TV, Kanal D’de yayınlanan ve erken final yapan Hayat Yolunda dizisinden sonra Hastane dizisi açığını Acil Servis ile doldurmayı hedefliyor.

Acil Servis, 3 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Show TV ekranından izleyici ile buluşacak.

Acil Servis’in ilk bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı:

https://www.youtube.com/watch?v=9hhGGAQ7zNE

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu