Medya

Acun Ilıcalı, 5 maddede Ahmet Hakan’ı anlatırsa…

Geçtiğimiz günlerde Hüriyet yazarı Ahmet hakan ve Acun Ilıcalı’nın yolu Çeşme’de kesişmiş TV8’in patronu Ahmet Hakan’ı Çeşme’de ağırlamıştı. Bu buluşmanın ardından Ahmet Hakan, gazetedeki köşesinde 5 maddede Acun Ilıcalı hakkındaki gözlemlerini paylaşmıştı. Bu kez Acun Ilıcalı, Ahmet Hakan hakkındaki izlenimlerini Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na aktardı.

Semercioğlu Ilıcalı’nın Ahmet Hakan değerlendirmesini bugünkü köşesine taşıdı. İşte Acun Ilıcalı’nın penceresinden 5 maddede Ahmet Hakan…


1- Alternatif programın olsun

Ahmet Hakan’la program yapacaksanız, mutlaka elinizde alternatif bir programınız olsun. Zira çeşitli etkenlerden dolayı sizinle buluşma ihtimali yüzde 50’dir… Ama durumu o kadar güzel açıklar ve özür diler ki siz kendinizi suçlu hissedip onu ikna etmeye çalışırsınız. Nitekim bir gün gecikmeyle de olsa Çeşme’ye geldi….

2- Neşesi yerindeydi

Yüz ifadesinden ne hissettiğini anlama şansınız yok, sürekli bir gülümseme hali… Acaba sıkıntıdan patladım mı diyor, yoksa mutlu mu, anlamak uzman işi… Ama anladığımız kadarıyla Çeşme’de neşesi yerindeydi.

3- Tavlada yensen ayıp oldu mu derdim

Söylendiği gibi tavlada yenmedim, fazla ağırbaşlı durduğu için onunla tavla oynamak gelmedi içimden. Bana gıcık olduğum rakip lazım. Ahmet Hakan’ı yensem ‘acaba ayıp oldu mu’ diye düşünürüm.

4- Psikolog gibi dinliyor

Muhabbeti, konulara intibak hızı süper. Karşı tarafa dinlediğini hissettirdiği için sürekli anlatasınız geliyor. Bazen bir psikolog yakınlığı hissettirdiği için bir süre sonra özel sırlarınızı bile anlatabilirsiniz.

5- Japonlar gibi şaşkındık

Benim için Türkiye’nin tartışmasız en iyi kalemlerinden, onu ağırlamak bir zevkti. Hayatı yaşama şeklimizdeki 100 farka rağmen beraber güzel bir gün geçirmeyi, Japon turistlerin dünyayı gezerken yaşadıkları keşif zevkine benzettim. İkimiz de hayretle birbirimizi inceleyip durduk.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu