MagazinTelevizyon

Acun Ilıcalı açıkladı “Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’de mi?”

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye jurisinde yeni sezonda ismi konuşulan Yıldız Tilbe için açıklık getirdi. Ilıcalı “Çok renk katacaktır.” dediği Yıldız Tilbe için çok değerli bir sanatçı yorumunu yaptı.

Önceki akşam Etiler’deki Miyabi adlı Uzak Doğu mutfağına sahip bir restoranda Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’la bir araya gelen Acun Ilıcalı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Destekten TR

“Ben yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır” 

Destekten TR

Yeni sezonda başlayacak O Ses Türkiye adlı ses yarışmasında juri koltuğunda revizeye gidecek olan Ilıcalı, “Kesin bir toplantı yapmadık. Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Ben Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır” açıklamasını getirdi.

Destekten TR

3 Adam ile yollar ayrıldı mı? 

3 Adam programının bittiği ve Adam ile yollarının ayrıldığı konusuna da açıklık getiren Acun Ilıcalı, “Biz 3 Adam’la hafta da bir görüşürüz. ‘Acun, 3 Adam’ı yolladı’ haberleri kesinlikle doğru değil. Onlar başka projelerle uğraşacaklar ve beraber olacağımız işler de olacak. Ama televizyon programı yapmayacağız. Gönül bağlarımız bir” diyerek son noktayı koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR