MedyaTelevizyon

Acun Ilıcalı: ” Ahlaksızca iftiraları atan Oda TV hakkında hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum!”

OdaTV’nin hakkında yaptığı habere Acun Ilıcalı’dan yalanlama… Oda TV’de bugün yayınlanan bir haberde Acun Ilıcalı hakkında ABD’nin bir soruşturma yürüttüğü iddia edildi.  Habere göre Amerikalı bazı görevliler soruşturmada bilgi ve delil toplamak için geçen günlerde İstanbul Ataşehir’de bir otele yerleşti.

ACUN ILICALI’DAN ODA TV’YE JET CEVAP

Oda TV’nin haberinde geçen iddiaya göre Amerikalı avukatlar Acun Ilıcalı hakkında kara para aklama ve silah kaçakçılığı suçlamalarını yöneltiyorlar. Acun Ilıcalı’nın özel uçağıyla sık sık Panama’ya gidip gelmesi ise silah kaçakçılığına delil olarak gösteriliyor. Söz konusu isimler Acun’un, Zarrab’la ilişkilerini de sorguluyorlar.

Acun Ilıcalı, Oda TV‘deki haberİ sosyal medya hesabından jet hızıyla yalanladı. Oda TV hakkında zehir zemberek açıklama yapan Ilıcalı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“odatv’nin bu gün yaptığı uydurma ve hayal ürünü bir haber ile şahsımı karalamaya ve itibarımı zedelemeye çalışmıştır. İftiracı odatv’nin iddialarının aksine televizyonculuk ve yapımcılık dışında bir mesleğim bulunmamaktadır. Yine iftiracı odatv’nin sürekli gittiğimi iddia ettiği panamaya da en son 5 yıl önce Survivor çekimi için gitmiştim. Kaynağı belli olmayan, bu ahlaksızca iftiraları atan odatv hakkında gereken hukuki işlemi başlatmış bulunuyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu