SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı, Alp Kırşan’ın yerine Survivor’a kimi sunucu yaptı?

Survivor Türkiye-Yunanistan 2019 için  artık nefesler tutuldu. Yeni sezonda Türkiye – Yunanistan konseptiyle izleyici karşısına çıkacak olan sevilen yarışmanın ilk bölümü bu akşam başlıyor. Öte yandan Alp Kırşan’ın yerine yarışmayı yeni bir ismin sunacağı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı yeni sunucuyu açıkladı.

ALP KIRŞAN’IN YERİNE MURAT CEYLAN

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor’da bu sene flaş bir değişikliğe gitti ve yarışmada uzun yıllar sunuculuk yapan Alp Kırşan’a görev vermedi. Ardından da Ilıcalı’nın ilk şarkısı ‘Derdim Olsun’ ile Youtube’da Aleyna Tilki’nin tıklanma rekorunu kıran sosyal medya fenomeni Reynmen’e teklif götürdüğü ve Reynmen’in “Acun abiyi çok seviyorum. Kendisine selamlarımı iletiyorum bana böyle bir teklifle geldi. Fakat bunun benim için doğru olmayacağını düşündüğümden dolayı reddetmek zorunda kaldım. Kendisi de bu konuyu anlayışla karşıladı.” diyerek teklifi reddettiği iddia edildi.

Herkes yeni sezonda yarışmayı kimin sunacağını merakla beklerken sürpriz isim sonunda açıklandı. Survivor 2013 ve 2018 yarışmacısı Murat Ceylan, programın yeni sunucusu oldu. Ceylan, ödül oyunlarının sunuculuğunu üstlenecek.

Murat Ceylan kimdir?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Ceylan, İstanbul Atlı Spor Klubü’nde lisanslı binicilik yapıyor. Fitness a olan ilgisi dışında, surf ve paten yapmayı seviyor.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu