SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı, Eser West’in adadan ayrılma nedenini açıkladı

Acun Ilıcalı, Survivor’da acil durum konseyini topladı. Ilıcalı, konseyde yaptığı toplantıda artık bir yarışmacının adada olmayacağını açıkladı. Ilıcalı, Eser West’in açlık nedeniyle zor zamanlar yaşadığını açlıktan fazla etkilendiğini ifade ederek, “kimseyi yargılamıyorum. Survivor dünyanın en zor yarışması” diye konuştu ve Eser West’in artık aralarında olmayacağını dile getirdi.blank

ESER WEST’İN GEÇİRDİĞİ KRİZLERİN NEDENİ AÇLIK MI?

Acun’un açıklamasının arasına Eser’in kriz anlarının görüntüleri ekrana yansıtıldı. Ilıcalı, Eser’in yemeklerin kendisine az geldiğini söyleyerek açlık nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini söylediğini dile getirdi. Acun Ilıcalı, ekip doktorunun da Eser’i gördüğünü ve onun da Eser’in yarışmadan ayrılmasını uygun gördüğünü söyledi. Sonuçta hep beraber bu kararı aldıklarını belirtti.

Acun Ilıcalı, Eser’in KKTC’deki finali görebilecek oyunculardan biri olduğunu kaydetti. Yarın akşam gönüllüler takımına yeni bir yarışmacı geleceğini söyledi. Eser’in yerine yeni bir yarışmacı gelecek.

YENİ YARIŞMACI KİM OLACAK?

Acun Ilıcalı, Eser’in son kez adaya gelip herkesle vedalaşacağını da sözlerine ekledi.

Kısa süren acil durum konseyinden sonra takımlar adalarına döndü.

ESER WEST KİMDİR?

Eser West, Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programıyla adını duyuran EserWest, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Survivor 2017 yarışmacısı Eser, 1.75 boyunda ve 80 kilo ağırlığında.

ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. La Guardia Communitiy College Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer aldı. 1.75 boyunda olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift, halk oyuyla birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu