Televizyon

Acun Ilıcalı Günyüzü köyü çocuklarına verdiği Survivor parkuru sözü tuttu

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyünün çocuklarının ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan kendi köylerinde bir Survivor yarış parkuru yapması yönündeki istekleri karşılık gördü. Acun Ilıcalı verdiği sözü tuttu.

Acun Medya’dan gelen öncü ekip parkur için ilk çalışmayı yaptı. Çevre hakkında bilgi alan ve ölçümler yapan Acun Medya ekibi yarış parkuru için notlarını aldı.

Günyüzü köyünün çocukları ise kendilerine verilen sözün tutulmasından dolayı oldukça mutlu oldular.

8-13 yaşları arasındaki çocukların Survivor sevgisini haber yapan İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri çocukların ilkel şartlarda yapıtları Survivor mücadelesini görüntülemişlerdi. Haberde çocukların Acun Ilıcalı’dan daha gerçek bir yarış parkuru konusunda yardım istedikleri bilgisi de yer alıyordu.

Acun Ilıcalı habere ilgisiz kalmayarak kişisel sosyal medya hesabından ilk fırsatta Günyüzü köyü çocuklarına parkuru yapacaklarına dair söz vermişti.

İşte o söz tutuldu ve hazırlıklara başlanmış oldu.

ACUN MEDYA EKİBİ HEDİYELERLE GELDİ

Acun Medya’dan gelen 4 kişilik öncü ekip parkur hazırlıklarına hemen başladı. Çocukları unutmayan ekip yanlarında bolca hediye getirmeyi de ihmal etmediler. Ekip getirdikleri hediyeleri çocuklara dağıttı.

Bu tablo karşsında köyün halkı ve çocukları Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu