SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı, Hadise’yi utandırdı… Durumu zar zor toparladı

Dün akşam ekrana gelen Survivor 2020’nin birleşme partisine Hadise adaya görüntülü olarak bağlandı. Acun Ilıcalı, “Adada aşk kokuları alıyorum” diyen Hadise’ye “Sen Dominik’ten koku alıyorsan ben de Türkiye’den bazı kokular alıyorum” deyince Hadise durumu zor toparladı.

DOMİNİK’E SEVGİLİSİ OYUNCU KAAN YILDIRIM’IN  EVİNDEN BAĞLANDI

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, dün akşam birleşme partisi bölümüyle ekrana geldi. Koronavirüs salgınından dolayı giriş ve çıkışların kapatıldığı Dominik’te kimseyi ağırlayamayan Acun Ilıcalı birçok ünlüyle görüntülü telefon konuşması yaptı. Gecenin konukları arasında yer alan Hadise ise aşk sorusuna aldığı cevapla utanınca eliyle yüzünü kapattı.

Survivor’ın birleşme partisindeki şarkı yarışmasında sesleri değerlendiren ünlü şarkıcı Hadise, Dominik’e evden bağlandı. Sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinde olduğu ortaya çıkan Hadise, konuyu Sercan ile Nisa aşkına getirince Acun Ilıcalı’dan beklenmedik bir hamle geldi.

“AŞK KOKULARI ALIYORUM HADİSE”

Hadise’nin Sercan ve Nisa’yı ima ederek “Survivor’da yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusuna Ilıcalı, “Aşk doğuyor diyemeyiz. Öyle bir bilgi yok şu anda bizde” dedi. Ilıcalı, “Sen bu aşk kokularını çok iyi alıyormuşsun. Ama ben de alıyorum. Sen Dominik’ten koku alıyorsan ben de Türkiye’den bazı kokular alıyorum Hadise. Neler söylemek istersin?” diye sordu. Acun’un sorusuyla kahkaha atan Hadise, “Aşk çok güzel bir şey. Bunu sen de çok iyi bilirsin” yanıtını verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu