Televizyon

Acun Ilıcalı hakkında çıkan o habere veryansın etti: “Bu şerefsizliktir!”

Acun Ilıcalı, Kral FM canlı yayınında Mehmet’in Gezegen’in sorularını cevapladı. Ilıcalı, medyada çıkan “Yarışmacıların Kürtçe konuşulmasına karşı” şeklindeki haberlere de tepki gösterdi.

ACUN ILICALI: “BU ŞEREFSİZLİKTİR”

Ünlü televizyoncu” Acun Ilıcalı Kürtçe’ye karşı, TV8’de yarışmacıların Kürtçe konuşmasına karşı” tarzında çıkan söylemlerede açıklık getirerek şunları söyledi; Fitne çıkarmak isteyen birileri anca bu söylemleri çıkarabilir. Çünkü bununla ilgili elinizde ne var deseler kimsenin bir şey söyleyebileceğini düşünmüyorum.”

Acun Ilıcalı, hayatı boyunca hiç kimseyi din,dil ya da ırk ile ilgili dışladığını, öyle bir tepkisi olsa zaten yarışmalarında böyle bir ayrım yapacağını söyledi. Acun Ilıcalı;”Son yarışmamızda bir yarışmacımız canlı yayında annesine Kürtçe bir şarkı söylemek istediğini söyledi. Ben de ‘tabi ki’ dedim. Şimdi böyle bir iddia hala varsa o zaman ne düşüneceğiz bizi birbirimize düşürmek isteyen,hainler, provokatörler her zaman bunu yapacaklar, yapmaya devam edecekler. Bizim ne seyircimiz, ne dostlarım ne de arkadaşlarım böyle bir oyuna zaten gelmez” dedi. Ilıcalı böyle bir iddiada bulunmak tek kelimeyle ‘şerefsizliktir’ diyerek tepkisini dile getirdi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı