Televizyon

ACUN ILICALI HANGİ İSME BÜYÜK BİR ŞOV HAZIRLIĞINDA?

Kanaltürk’te Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Bunu Konuşalım’a katılan Hülya Avşar ” Beren Saat ve Tuba Büyüküstün gibi güzel oyuncular varken hala ben çok güzelim nasıl diyebiliyor?” şeklinde sosyal medyadan gelen soruya ilginç yanıt verdi.

Beren Saat ve Tuba Büyüküstün’ün çok güzel olduğunun altını çizen güzelliğin sadece gençlikle ya da fiziksel güzellikle izah edilemeyeceğini söyleyen Avşar, “Kendimi çok güzel hissediyorum, ne yapayım” şeklinde konuştuktan sonra kahkaha attı.

Daha sonra Candaş Tolga Işık, programa telefonla katılan Acun Ilıcalı’ya “Hülya Avşar neden O Ses Türkiye’de yok?” diye sordu. Acun Ilıcalı ise ” Bu, Hülya ile ortak aldığımız bir karar. Hülya Avşar’ın varlığı kadar yokluğu da çok güzel” şeklinde esprili cevap verdikten sonra asıl bombayı patlattı.

Acun Medya olarak Hülya Avşar’a büyük bir şov hazırlığı içinde olduklarını anlatan Ilıcalı, hazırlanan şovun Hülya Avşar’ı bile şaşırtacağını iddia etti. Hülya Avşar show’un ocak ayı içinde yayınlanacağını söyleyen Ilıcalı, Avşar’ın Türkiye’de tek başına şov programı yapabilecek nadir isimlerden biti olduğunu ifade etti ve ” yapacağımız şov programının ona yakışması lazım” diye konuştu.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu