MagazinTelevizyon

Acun Ilıcalı ilk sunuculuğunu hangi programda yaptı?

Acun Ilıcalı geçtiğimiz Cumartesi günü Survivor yarışının yapıldığı Dominik’ten yayınlanan 3 Adam’a katılmış ve programda ilginç açıklamalar yapmıştı. Acun Ilıcalı, programda  ilk sunuculuk yaptığı programı hatırlattı.

Hatırlanacağı gibi 2001 krizinden sonra TV’lerde ödüllü yarışmalar daha bir moda haline gelmişti. Ödüllü yarışmaların bir diğer özelliği ise yarışmada dayanıklılığı öne çıkarmalarıydı.

Destekten TR

DOKUN BANA 2001’DE SHOW TV’DE YAYINLANMIŞTI

Destekten TR

Acun Ilıcalı, 2001 yılında Show TV’de başlayan”Dokun Bana” isimli yarışma programında ilk sunuculuk deneyimini yaşadı. Dayanıklılık yarışması olan Dokun Bana isimli programın ödülü ise sıfır kilometre bir otomobildi.

Destekten TR

3 Adam’da Acun Ilıcalı, ilk sunuculuk yaptığı Dokun Bana yarışmasıyla ilgili yaşadığı ilginç olayları anlattı. Programda Bağdat Caddesi’nde bir Cafe’de otururken Show TV’nin o zamanki Genel Müdürü Murat Saygı’nın kendisini telefonla aradığını anlatan Ilıcalı, çok kısa zaman içinde Dokun Bana isimli yarışmayı sunmak zorunda kaldığını söyledi.

MURAT SAYGI SUNUCULUK YAPACAĞINI TELEFONDA SÖYLEDİ

Murat Saygı’nın kendisine hemen yarışmanın yapıldığı AVM’ye yolladığını ifade eden Ilıcalı, Saygı’nın telefonda kendisine ” yarışmanın yapıldığı mekana gir, sana orada yarışmanın detaylarını anlatacaklar” dediğini aktardı.

Yarışmada yaşadığı anılarını paylaşan Ilıcalı, yarışmacıların Dokun Bana İsimli yarışmada adeta dayanıklılık testinden geçtiğini ve günlerce arabaya dokunarak yarışmayı kazanmaya çalıştıklarını anlattı.

YARIŞMACININ YARIŞMAYA VEDA ETMESİNE NEDEN OLMUŞTU

Bir yarışmacının Dokun Bana’ya veda etmesinde o zamanki acemiliğinin etkisi olduğunu söyleyen ünlü televizyoncu, kameraya yönlendirmeye çalıştığı yarışmacının elini otomobilden çekerek kameraya el sallamasına neden olduğunu anlatan Ilıcalı, yarışmacının yarışmaya veda etme durumunda kaldığı o anlarda yaşadıkları şoku paylaştı.

Daha sonra o görüntüler ekrana getirildi.

İşte Acun Ilıcalı’nın ekranlarda ilk sunuculuk yaptığı unutulmaz yarışmadan o görüntüler:

https://www.youtube.com/watch?v=dLWHNazTNEo

Show TV’de Sinevizyon tarafından yapılan Dokun Bana ekranın en zor yarışmalarından biriydi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR