Televizyon

Acun Ilıcalı, Merve Büyüksaraç’tan kazandığı 25 bin lirayı ne yapacak?

Acun Ilıcalı ile bir dönem Survivor’a katılan ünlü manken Merve Büyüksaraç arasındaki davada flaş gelişme…Dün gece TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye-Yunanistan’ın finalinde Acun Ilıcalı, söz konusu davanın akıbeti hakkında açıklamada bulundu. Ilıcalı, Merve Büyüksaraç ile ilgili olan davanın kazanıldığını açıkladı.

MAHKEME ACUN ILICALI’YI HAKLI BULMUŞTU

Acun Ilıcalı mahkemeden kazanılan tazminatın nereye verileceğini de söyledi.Kazanılan 25 bin TL tutarındaki tazminat ise hayır kurumlarına bağışlanacak.

Manken ve model Merve Büyüksaraç 2012 senesinde katıldığı Survivor yarışmasıyla alakalı çeşitli iddialarda bulunmuştu. Büyüksaraç hatta o dönem, yarışmada yemek verildiğini belirtmişti. Bu iddiaların ardından medya patronu Acun Ilıcalı, manken hakkında tazminat davası açarak iddiaları yalanlamıştı. Dava ocak ayında sonuçlandı. Dün akşam yayınlanan Survivor finalinde Acun Ilıcalı davayı kazandığını hatırlatarak kazandığı 25 bin lirayı bağışlayacağını söyledi.

Manken Merve Büyüksaraç 2012 Survivor’ı sonrası, Survivorla ilgili çeşitli iddialarda bulunmuş ve Acun Ilıcalı’nın büyük tepkisini çekmişti. İddiaların, kendilerini karalamak için uydurulan yalanlar ve iftiralar olduğunu söyleyen Ilıcalı, o dönem Büyüksaraç’a avukatı aracılığıyla tazminat davası açmıştı. İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nin bugün verdiği kararla Acun Ilıcalı haklı bulundu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu