Televizyon

O Ses Yunanistan’ın ilk fragmanı yayında… Acun Medya Yunanistan’daki ilk sınavına çıkıyor

Acun Ilıcalı bugün sosyal medya hesabından O Ses Yunanistan’la ilgili ilk paylaşımını yaptı. Ilıcalı, O Ses Yunanistan için hazır olduklarını ve hedeflerinin yayınlandıkları günlerde birincilik olduğunu söyleyerek programın tanıtım videosunu takipçileriyle paylaştı.

İzleyicilerin merakla beklediği yarışma programı O Ses Yunanistan başlamasına çok az bir zaman kaldı. Yarışmacıların ve jürinin büyük çekişmesine sahne olması beklenen yarışmanın Yunanistan’daki çekimlerine başlanmıştı.

ACUN ILICALI İNSTAGRAM’DAN DUYURDU

Acun Ilıcalı bugün sosyal medya hesabından O Ses Yunanistan’ın ilk tanıtım videosunu yayınladı.

“Acunmedya olarak gururluyuz, beklediğimiz gün geldi, ilk defa yurtdışında bir prodüksiyon yapıyoruz. İşte O Ses Yunanistan tanıtımı… Haftaya bugün yayındayız. Sizler bizi seyrettiniz, sayenizde başarımızı dünyaya duyurduk ve şimdi de O Ses Yunanistan ile Yunanistan seyircisinin karşısına çıkıyoruz. Bizi bugüne kadar destekleyen tüm seyircilerimize sonsuz tesekkürler. Bakın bakalım, jürimizi beğenecek misiniz? Hedefimiz Yunanistan’da da 1 numara olmak, süper  bir jüri ve ekip kurduk. Ratingler iyi gelirse benden, kötüyse başkasından duyarsınız :))” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu