Magazin

Acun Ilıcalı resmen açıkladı. O Ses Türkiye yeni sezon jurisi

O Ses Türkiye’de bu sezon “Yıldız Tilbe var mı yok mu?” 2017-2018 sezonunda O Ses Türkiye jurisinde kimler olacağı ilk ağızdan resmen açıklandı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından O Ses Türkiye yeni sezon jurisi ile çekilen ilk fotoğrafı paylaştı ve o isme hoşgeldin dedi… İşte Acun Ilıcalı’dan ilk kare..

O Ses Türkiye 2018 yarışması heyecanı başladı. TV8 ekranlarının sevilen ses yarışması O Ses Türkiye’ye beklenen o isim de katıldı. Uzun süredir Sibel Can’dan boşalan koltuğa kimin geçeceği konuşuluyor, Hülya Avşar ile Yıldız Tilbe’nin ismi de sık sık gündeme geliyordu. O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon seçmeleri devam ederken Acun Ilıcalı’dan resmen yeni juri üyeleri bir fotoğraf karesi ile açıklanmış oldu.

blank

İlk seçmeler 23-24 Eylül tarihlerinde yapıldı. Yeni seçmeler de 4 Ekim’de yapılacak. Seçmelerin bitmesinin hemen ardından O Ses Türkiye programının yayınlanması bekleniyor. Yeni sezon yarışmasında juri üyeleri ise; Hadise, Athena Gökhan, Murat Boz ve Yıldız Tilbe oldu. Acun Ilıcalı duyurusunda Yıldız Tilbe’ye de hoşgeldin dedi. İşte o paylaşım:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu