Televizyon

ACUN ILICALI REYTİNG İÇİN Mİ YAPTI?

nihatin-yikildigi-an

Survivor’da ünlüler kontenjanından yarışmaya katılan oyuncu Nihat Altınkaya’nın annesinin hastalığı ile ilgili aldığı haberin videosu medyada oldukça ses getirdi. Video genellikle “Nihat’ın yıkıldığı an” başlığı altında yayınlandı.

Milliyet.com.tr’de Acun Ilıcalı’nın Altınkaya’ya kötü haberi verirken kameraların açık olması eleştirildi. “Acının reytingi” başlığı atılan haberde
“Show TV’de milyonlarca insanı ekran başına toplayan ve çekimleri trapikal bir adada yapılan Survivor yarışma programı, bir televizyonculuk skandalına imza attı.” ifadesiyle verildi. Peki, gerçekten olayı skandal olarak nitelendirmek mümkün mü?

Yarışmanın konsepti gereği yarışmacıların her anının görüntülenmesi gerekiyor. Böylesine önemli bir anda kameraların “off” durumda olması, gerçekte yarışmanın formatına aykırı bir durum. Dolayısıyla trajik bir haber bile sözkonusu olsa Acun Ilıcalı’nın skandal bir hamle yaptığını iddia etmek doğru bir yaklaşım gibi durmuyor…

İşte, o anlar…


İşte Nihat’ın Yıkıldığı O Anlar! ile Haberdesin

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı