Televizyon

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile ilgili yanlış bilinen detayı Hülya Avşar’a açıkladı

Hülya Avşar’ın programı Star’da başladı. Bir Hülya Avşar Sohbeti adlı programın ilk konuğu Acun Ilıcalı’ydı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar’ın programında Hülya Avşar’ın dobra sorularına aynı dobralıkta cevaplar verdi. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile ilişkisiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

ŞEYMA BANA DEĞİL BEN ONA ÇIKMA TEKLİFİ ETTİM

Ünlü televizyoncu Şeyma Subaşi ile ilgili olarak insanların bir konuyu yanlış bildiklerini dile getirdi. Şeyma Subaşı’nı beğenen ve kendisine çıkma teklif eden kişinin kendisi olduğunu vurgulayan Ilıcalı, bu konunun bazı kesimlerce yanlış bilindiğinden yakındı. “Hiçbir dönem Şeyma Subaşı’nın Acun beni gezdir, birlikte bir yere gidelim” şeklinde bir yaklaşımı olmadığını anlatan Ilıcalı, bu konunun dışarıdan yanlış algılandığını dile getirdi.

Bazı insanların Şeyma Subaşı’yla ilgili yorumlarından hoşlanmadığı anlaşılan Acun Ilıcalı, Şeyma  Subaşı ile ilişkisinde Şeyma Subaşı’nın kararından çok kendi kararının etkili olduğunu anlatmaya çalıştı.

Mutlu bir ilişki yaşadığını söyleyen Ilıcalı, Şeyma Subaşı’nın kendisine göre bir dünyası olduğunu ifade etti.

ACUN ILICALI’NIN YENİ HEDEFLERİ

Acun Ilıcalı TV alanında yeni hedefleri olduğunu anlattı. O Ses’i Yunanistan’dan sonra Almanya ve İngiltere’de de yapmak istediğini dile getirdi. Ilıcalı, Yunanistan’da bir kanal satın alma niyetinin olduğunu da kaydetti.

https://www.youtube.com/watch?v=lOoxUGT5BNo

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu