Magazin

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ya aylık kaç para nafaka ödeyecek?

Acun Ilıcalı, bugün ani bir kararla 1 yıl önce evlendiği Şeyma Subaşı’dan boşandı. Anlaşmalı olarak boşanan ikili arasındaki boşanmanın detayları belli oldu. Buna göre Acun ılıcalı’nın Şeyma Subaşı’ya  aylık 125 bin lira nafaka ödeyeceği ortaya çıktı.

ACUN ILICALI 10 MİLYON TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Acun Ilıcalı’nın bu boşanma için Şeyma Subaş’ya 10 milyon lira tazminat ödeyeceği haber veriliyor. Bunun dışında aylık ödenecek olan nafaka da belli oldu. Ilıcalı Subaş’ya aylık nafaka olarak da 125 bin TL. ödeyecek.

9 DAKİKA SÜRDÜ

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıllık evliliklerini sürpriz bir şekilde noktalama kararı aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasındaki boşanma davası Silivri Adliyesi’nde 9 dakika sürdü. Ayrılığın ardından konuşan Ilıcalı, “Boşandığımız için üzgünüz, hakkımızdaki İddialar asılsız” dedi.

Peki, Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’ya ne kadar nafaka ödeyecek?

ILICALI, SUBAŞI’YA 125 BİN LİRA NAFAKA ÖDEYECEK

Magazin gündemine damga vuran yılın boşanmada detaylar ortaya çıkmaya başladı. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’na aylık 125 nin TL nafaka ödeyecek.

Son Dakika! Şeyma Subaşı’dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka Ödeyecek

MELİSA’NIN MASRAFLARINI KARŞILAYACAK

İddialara göre Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’ya aylık 125 bin TL nafaka ödeyecek. Çocukları Melisa’nın masraflarını da karşılayacak olan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’nın Yıllık 4 seyahat masrafını da üstlendi.

Son Dakika! Şeyma Subaşı’dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka Ödeyecek

YENİ KAFEDE ORTAKLIK DEVAM EDECEK

Ayrıca ikili Bebek’te açtıkları Healtyhish adlı kafede ortaklığa devam edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu