Televizyon

ACUN ILICALI STAR’DA İDDİASI!

acun

Destekten TR

Acun Ilıcalı’nın Star’a transferi gerçekleşti ve beklenildiği gibi kanalda program ve projeler anlamında bir ‘yeniden yapılanma’ başladı.

Destekten TR

 

Destekten TR

Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Yok Böyle Dans gibi yarışmaların yapmıcısı Acun Ilıcalı, uzun zamandır tartışılan hangi kanala gidecek sorusuna, imza attığı Star TV ile yanıt verdi.

Doğuş Grubu tarafından alındığı günden bu yana reyting problemi yaşayan Star TV, geçen sezonun bitimiyle kolları sıvamış ve atağa kalkabileceği programlara yer vermek için yapım şirketleri ve yapımcılarla görüşmelere başlamıştı.

Geçtiğimiz sezon bir kaç kez bir araya gelen Star yönetimi ve Acun Ilıcalı, nedense bir türlü anlaşamamış, Ilıcalı’nın Show TV’den ayrılmasıyla görüşme kaldığı yerden devam etmişti.

Herkesin merak ettiği “Acun nereye gidiyor?” sorusu dün yanıt buldu. Star TV Acun ile anlaşmayı sağladı, planlamayı yerle bir ederek haftanın 5 günü prime time’ını Acun’a teslim etme kararı aldı.

Şimdi merak edilen soru diğer programlar ve anlaşılan işlerin ne olacağı?

Birleşkbasın.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR