MagazinSurvıvor

Acun Ilıcalı Survivor’un bilinmeyenlerini ilk kez açıkladı

Türkiye’nin sıradışı program yapıcısı ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı Survivor yarışmasının perde arkasını ilk kez aralıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2016 final sonrasında bilinmeyenleri, izlenmeyenleri açıkladı. Acun Ilıcalı, Ali Eyüboğlu sohbetinin en özel yanları ve önemli paragrafları Medyabeyde.

Survivor sporu diye birşey var…  Acun Ilıcalı Survivor yarışmasını bir spor dalı olarak görmeye başladığını şu sözlerle ifade etti “Ben şu iddiadayım, “Survivor” diye bir spor icat ettik biz. “Survivor” kadınlar için futbol gibi bir spor oldu. Bizim jenerasyon bile yeni futboldan bunalıyor. Bir kadının milli maç haricinde oturup yabancı bir futbol maçını izleme ihtimali yok. Onu bırak Fenerbahçe-Bursaspor maçını bile izlemesi çok zor bir ihtimal. Kadınlar için ‘Survivor’ futboldan daha eğlenceli. bugün “Survivor”ın reytingi özel milli maçların reytingini geçti. Kupa maçlarını yakalasa zaten hepsini geçecek. Fenerbahçe-Galatasaray haricindeki her kupa maçını reyting olarak geçer. Daha eğlenceli, daha adrenalin dolu ve en önemlisi seyircide kadını yakalamış.”

Neden ille de Dominik?

“Dominik’te adaylığımı koysam seçilirim. Gerçekten. Bazı yerlere yol bile yaptırdık. Bu işte Oyunu oynattığın alan sayısı çok önemli, teknik olarak yatırımı ne kadar rahat yapıyorsun, teknik ekipmanı ne kadar ulaştırabiliyorsun, bunların maliyeti nedir, bunlar çok önemli.Biz haftada beş-altı oyun oynuyoruz. Üç ayrı lokasyonda yeni oyunlar inşa ediliyor. Oynandıktan sonra yine üç ayrı lokasyonda farklı oyunlar inşa ediliyor. Dünyayı gezmiş biri olarak bu kadar olanağı, böyle rahat kalacak yeri Dominik’ten başka bir yerde bulamadık. Ben yatırımı oyun üzerine yapıyorum. Geçen senenin 1.5 katı kadar oyun ekibi vardı bu sene. Bizim Arjantinli ekipten altı-yedi kişiyi her sene ödül olarak Kıbrıs’a getiriyorum. “All Star” sonrası bu sene yine aynı başarıyı yakalayabildiysek çok güzel.

Allstar-Beststar olayını seyirci istiyor

“İnsanlar bir süre sonra “Turabi ve Hilmicem aynı adada olsalar ne yaparlar?” diye merakla bekliyor. Akılda kalan isimleri seyirciye bir daha izleme hakkını vermek lazımdı. All Star üç-dört sene sonra yine yapılabilir. Çünkü seyirci iyi yarışmacıları “Survivor”da tekar görmek istiyor.”

Acunu bitiren reytingler

“Ben 5.00-6.00 gibi yatıyorum, 10.00’da kalkıyorum. Reyting beni bitirdi. 10.00’da karne alır gibi her sabah kalkıyorum. Reytingleri alınca mutluluk hormonu geliyor ve uyuyamıyorsun bir daha. Adrenalin bağımlılığı var bende. Benim her yere geç kalmam da bu adrenalin bağımlılığından mesela. Reytingi alırken adrenalin, seyredecekler mi adrenalin… Mesela her sene “Survivor”ın ilk bölümünden sonra kimse uyumaz, sabaha kadar bakışırız. Normal insanlar değiliz. Dominik’te saat 4.00’te alıyorsun reytingi. 4.00’e kadar herkes bakışıyor, reytingi bekliyorsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu