Televizyon

Acun Ilıcalı TV8’deki o programa son verdi

Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 ekranlarında yeni sezonun başlarında yayına giren ve hafta içi her gün ekrana gelen programa son verdi. Deneyimli gazeteci Lütfiye Pekcan’ın  hazırlayıp sunduğu  ‘Yaşamdan Hikayeler’ programı yayından kaldırıldı. Hafta içi her gün 09:30’da yayınlanırken hafta sonuna kaydırılan ancak mevcut reytingleri de yeterli bulunmayan Yaşamdan Hikayeler artık TV8 ekranlarında olmayacak.

VEDAYI LÜTFİYE PEKCAN DUYURDU

Yaşamdan Hikayeler programının sunucusu Lütfiye Pekcan, kurumsal Facebook hesabından, “Çok değerli seyircilerimiz, gösterdiğiniz ilgi ve sevgiye çok teşekkür ederiz. Tv8’deki yayın hayatımız bu kadarmış. Yeni mecralarda buluşmak üzere. Hepinizi çok seviyoruz.” ifadelerini kullanarak haberi takipçileriyle paylaştı.

blank

LÜTFİYE PEKCAN KİMDİR?

TRT Haber Merkezinde muhabir olarak medya dünyasına giren Lütfiye Pekcan, adını Reha Muhtar ile ‘Ateş Hattı’ programına yapımcı olarak duyurdu. SHOW TV, CNN Türk ve FOX TV’de haber yayın koordinatörlüğü görevleinde bulunan Pekcan, TV8, CİNE5 ve D Prodüksiyon’da program müdürü olarak görev yaptı.

TRT’de ‘Manşettekiler’ programını hazırlayıp sunan Pekcan, Kosova Savaşı’ndan İmralı Davası’na kadar tarihte derin izler bırakan pek çok olayı canlı yayınlarla olay yerinden milyonlara aktardı.

Kadın sorunlarını iyi bilen ve deneyimlerini ‘3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır’ adlı romanla okuyucularıyla paylaşan Lütfiye Pekcan, evli ve 1 çocuk annesi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu