Medya

Acun Ilıcalı TV8’i neden satın aldı?.. Kendisi açıkladı!

RTÜK kuruluşunda konuşan Ilıcalı “Kötü yönetim insanı televizyon sahibi yaparmış” dedi.RTÜK’ün 20. kuruluş yıldönümünde Acun Ilıcalı’nın yaptığı konuşmadaki detaylar televizyon izleyicilerini çok mutlu edecek.


Acun, neden bir televizyon kanalı satın aldığını bir örnekle anlattı: “Adını vermiyorum, bir kanala gittim… Tuttuğu hiçbir işi yok. Benim projemi dinleyen arkadaş, hiçbir başarısı yok; ‘hayır’ dedi. Yaptığı her iş tutmuş adam, hiçbir işi tutmamış adamı ikna etmeye çalışıyor.”

KÖTÜ YÖNETİM İNSANI TV SAHİBİ YAPARMIŞ

Bu durumu yaşadıktan sonra ‘kimseyi ikna etmek zorunda’ olmadığını düşündüğünü söyleyen Acun, istediği işleri kendi kanalında yapmaya karar verdiğini söyledi. Kendi söylemiyle “Kötü yönetim insanı televizyon sahibi yaparmış”.

EĞLENCELİ BİR KANAL OLACAĞIZ

tv8’de insanların hoşça vakit geçirebileceği programların yer alacağını daha önceden açıklayan Acun Ilıcalı, “İnsanlara yorucu bir günden sonra hoşça vakit geçirtmek amacımız. İnsanların nefes alabileceği eğlenceli bir kanal olacak” demişti.

SERT HAYVAN BELGESELLERİ

Acun Ilıcalı, yeni kanalında ‘sert’ havyan belgeselleri yayınlanacağını ilan etti. Acun, “Eğlendirirken düşündüren programlar da olacak” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı