SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı ve Survivor ekibinin Türkiye’ye dönecekleri tarih belli oldu

Acun Ilıcalı ile Survivor ekibinin bir kısmı uzun süredir bulundukları Dominik Cumhuriyeti’nden nihayet Türkiye’ye dönüyor. Ilıcalı ve ekibinin 14 Mayıs’ta Türk Hava Yollarına ait bir uçakla İstanbul’a geldikten sonra, koronavirus önlemleri kapsamında 14 gün karantinada kalacakları öğrenildi.

ÜLKEYE DÖNMEYİ BEKLİYORLARDI

Acun Ilıcalı ile Survivor ekibinin bir kısmı uzun süredir bulundukları Dominik Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye dönüyor. Acun Ilıcalı, 14 Mayıs’ta Türk Hava Yollarına ait bir uçakla İstanbul’a geldikten sonra Coronavirus önlemleri kapsamında 14 gün karantinada kalacak. Dominik Cumhuriyeti’nde yaşayan Türk vatandaşları da aynı uçakla Türkiye’ye dönüş yapacak.

Son zamanların en çok izlenen programları arasında yer alan Survivor’ın yapımcısı Acun Ilıcalı hakkında son dakika haberi geldi! Program çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, THY’ye ait uçakla İstanbul’a döndükten sonra Kovid-19 tedbirleri kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtta 14 gün gözetim altında tutulacak.

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında yurt dışında bulunan ve ülkeye dönmek isteyen vatandaşları için harekete geçen Türkiye, bugüne kadar 110 ülkeden sayısız uçuş gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın koordinasyonu ve ilgili bakanlıkların ortak çalışmasıyla vatandaşların ramazan ayı ve bayramını evlerinde geçirebilmesi için başlatılan ikinci tahliye operasyonu ise sürüyor.

Acun Ilıcalı ve ekibi İstanbul’a gelecek

Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Ilıcalı ve ekibi de Türkiye’ye dönüyor. “Survivor 2020” yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Ilıcalı ve ekibi ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs’ta İstanbul’a iniş yapacak.

KYK yurdunda 14 gün misafir edilecekler

Dominik Cumhuriyeti’nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Kovid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak.

Ilıcalı, beraberindeki 110 kişiyle karantina süresince İstanbul’daki KYK yurdunda, aynı uçakla dönecek 140 kişi ise Tekirdağ’daki KYK yurdunda misafir edilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu