Magazin

Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları özel Survivor partisinde bir araya geldi

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarıyla özel ‘Survivor Partisi’nde buluştu. Aralarında Survivor 2016’nın şampiyonu Avatar Atakan’ın da bulunduğu, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Ezgi Avcı, Eda Akkaya, Serkan Ercan, Tuğba Özay, Ebru Öztürk, İbrahim Giydirir, Efecan Dianzenza, Nihal Candan, Aylin Şallı, Gizem Kerimoğlu, Damla Can ve Semih Öztürk gibi ünlü isimler, hep birlikte eğlendi.

ACUN ILICALI YARIŞMACILARLA HASRET GİDERDİacun-ilicali-avatar-atakan
Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması Zubizu, İstanbul gece hayatının seçkin mekanlarından Ulus 29’da, Survivor 2016 yarışmacılarının katıldığı özel bir ‘Survivor Partisi’ düzenledi. Survivor 2016’nın ünlü yarışmacılarına Acun Ilıcalı’nın da eşlik ettiği renkli ve eğlenceli partide, tüm davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

PARTİYE HANGİ YARIŞMACILAR KATILDI?

Dünyada birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de ilgiyle izlenen televizyon yarışması Survivor 2016’nın sevilen yarışmacıları, Ulus 29’da bir araya geldi. Aralarında Survivor 2016’nın şampiyonu Avatar Atakan’ın da bulunduğu, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Gizem Memiç, Ezgi Avcı, Eda Akkaya, Serkan Ercan, Tuğba Özay, Ebru Öztürk, İbrahim Giydirir, Efecan Dianzenza, Nihal Candan, Aylin Şallı, Gizem Kerimoğlu, Damla Can ve Semih Öztürk gibi ünlü isimler, hep birlikte eğlenerek güzel bir gece geçirdi.

BURCU ESMERSOY DA KATILDI

Düzenlenen ‘Survivor Partisi’ne, Burcu Esmersoy, Şeyma Subaşı, Levent Kızıl gibi isimler de katıldı. ‘Survivor Partisi’ndeki tüm yarışmacı ve davetliler, Ulus 29’un özel DJ performansı eşliğinde müzikle dolu keyifli saatler yaşadı.

survivor-parti-zubizu

Ayrıca Zubizu’nun düzenlediği sosyal medya yarışmasını kazananların da katıldığı ‘Survivor Partisi’nde; uygulamanın üyeleri, yarışmacılarla sohbet etme fırsatı buldu. Yarışmacıların ilginç Survivor deneyimlerini dinleyen üyeler, gece boyunca bol bol fotoğraf çektirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu