Survıvor

Acun Ilıcalı “Yeni Semihler arıyoruz”

Acun yeni semihler bulmak için proje üretti. Ütopya evinden Survivor’a büyük başarının isim olan Semih Öztürk, Acun Ilıcalı için ilham kaynağı oldu. Survivor 2017 yarışması için bir kadın ve bir erkek şampiyon Acun’un yeni projesinden seçilecek. Acun, yeni Semihler arıyor

Gözaltı Evi için ilham olan isim: Semih Öztürk 

Acun Ilıcalı Ütopya’ya benzer bir yarışma programı hazırlıyor. Ancak bu yarışmanın Survivor 2017 için bir ön kamp olacağını belirten Acun Ilıcalı, Semih Öztürk’e de teşekkür etti. Acun Ilıcalı; “Acun ” Göz6 formatını yapmamızın nedeni de sensin Semih çünkü Ütopya’daki başarın ‪#‎Survivor‬ ‘da devam ettirmen.”

Acun Ilıcalı gözaltı projesinin sebebinin Semih Öztürk olduğunu, onun Ütopyadaki başarının Survivor’a taşımasını kendilerine umut verdiğini belirterek “Yeni Semihler arıyoruz yani.” dedi. Yeni yarışmada Semih cast seçiminde yer alacak.

semih gözaltı

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2017 için müjde! Gözaltı Evi, Göz6 yakında… 

Acun Ilıcalı Survivor 2017 bileti için müjdeyi verdi Gözaltı Evi konseptli “Göz6” isimli yarışma programı çok yakında TV8 ekranlarında olacak.

Survivor 2016 finalinde, Acun Ilıcalı, Survivor’a katılmak isteyen izleyiciler için müjdeyi verdi. Acun Ilıcalı Göz6 isimli yepyeni bir proje ile gümbür gümbür geliyor. Üstelik bu yarışmadan 2 şampiyon çıkacak. Biri kadın biri erkek şampiyonun her ikisi de 2017 Survivor’a kazanmaya hak kazanacak. İşte Acun Ilıcalı’nın Gözaltı hakkında söyledikleri:

“Gözaltı Evi yakında TV8’de. Bu formatta sekiz kadın sekiz erkek yarışacak. Şampiyon bayan ve erkek survivora katılmaya hak kazancak. Survivor öncesi bir kamp gibi olacak. Seyirciler yarışmacıları izleyecek. Bu yarışmadan birinci kadın ve birinci erkek survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacak. Bir evde yaşanacak. Heyecan yüksek. Finalde de önemli bir ödül yarışmacıları bekliyor olacak. ”

Ayrıntılar çok yakında açıklanacak ve medyabey sizlerle paylaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu