Magazin

Acun Ilıcalı yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı

Magazim medyası, geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı’ndan ani ve sürpriz bir şekilde boşanan Acun Ilıcalı’nın 20 yaşındaki yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile ilk kez görüntülendiğini konuşuyor. Şimdilerde pek çok kişi Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olduğu iddia edilen genç kızın kim olduğunu merak ediyor. Peki Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Ayça Altunkaya kim? İşte, haberin detayları.

ACUN ILICALI’NIN SEVGİLİSİ ÇAĞLA AYÇA ALTUNKAYA KİM?

İki yıl önce Şeyma Subaşı ile Fransa’da görkemli bir düğünle evlenen ve bu evlilikten Melisa  adlı kızı olan Ilıcalı, bir yıl sonra Şeyma Subaşı’dan tek celsede boşanmıştı. Bu boşanma magazin medyasında tam bir şok etkisi meydana getirmişti. Çünkü medya, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanma haberini ancak boşandıkları gün verebilmişti.

20 YAŞINDA OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR

Şimdilerde ise Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’dan sonra yeni bir aşka yelken açtığını konuşuluyor. Acun Ilıcalı’nın, yeni sevgilisi ile Çeşme’de birlikte objektiflere yakalandığı haber veriliyor. Olayın görüntüsü de mevcut. Fotoğrafta Ilıcalı ve 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya birlikte görülüyor.

YENİŞ AŞKIYLA ÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENDİ

Boşanmanın ardından adı birçok kişiyle anılan Ilıcalı’nın birlikte çalışmaya başladığı Itır Esen’le sevgili olduğu iddia edilmişti. Itır Esen’le aşk yaşadığı iddialarını kesin bir dille yalanlayan Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük Çağla Ayça Altunkaya ile Çeşme’de ortaya çıktı.

SÜRAT TEKNESİYLE TURA ÇIKTILAR

Acun Ilıcalı, önce genç sevgilisi Çağla Ayça ile birlikte, motorla sürat teknesinin olduğu marinaya geldi. Marinada kısa bir süre kalan ikiliye daha sonra Oğuzhan Koç, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan eşlik ettiği haber veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu