Magazin

Acun Ilıcalı yeni sezon öncesi Belek’te stres attı

Acun Ilıcalı ve ailesi, bayram tatilinde Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen yerlerinden Antalya Belek’i tercih etti. Ünlü televizyoncu,  yakın arkadaşı Esat Yontunç’un katıldığı akşam yemeğinde  eğlenceli vakit geçirdi.

ACUN ILICALI TATİL İÇİN BODRUM’U DEĞİL BELEK’İ SEÇTİ

TV8 ve Acun Medya’nın sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kurban Bayramı tatilinde Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek’i tercih etti. Ünlü televizyoncu Ilıcalı, yakın dostu kader arkadaşı Esat Yontunç’un ailesi ile birlikte Belek’in muhteşem atmosferinde bayram tatilinin keyfini sürdü.

acun-ilicali-belek-2

Acun Ilıcalı ve ailesini ağırlayan  Belek, Türkiye ve dünyadan pek çok turistin tatil için ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ilıcalı, pekçok ünlünün yaptığı gibi bu Kurban Bayramı tatilinde Bodrum ya da Kıbrıs’ı değil Antalya Belek’i seçti.

Ünlü televizyoncu yeni sezon öncesinde adeta kampa çekildi. Ailesi ve sevdikleriyle tatilin tadını çıkaran Ilıcalı’yı oldukça zorlu bir sezon bekliyor.

acun-ilicali-seyma-subasi

KIZI İLE ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAFLA MEDYANIN GÜNDEMİNE GELMİŞTİ

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kızı Melisa’nın annesi  Şeyma Subaşı’ndan aile pozu çektirmiş ve sosyal medya hesabından paylaşmıştı. 13 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’dan Temmuz ayında boşanan Acun Ilıcalı, kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile olan birlikteliğini artık saklamıyor. Şeyma Subaşı ilk kez kızı Melisa ve Acun Ilıcalı’nın içinde bulunduğu kareyi paylaşmış ve bu fotoğraf karesi medyada oldukça geniş bir yer bulmuştu.

Çift, Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımdan sonra Instagram’da yorum ve beğeni yağmuruna tutulmuşlardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu