Televizyon

Acun Ilıcalı Zuhal Topal restleşmesinde tansiyon yükseliyor

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, Zuhal Topal’ın Fox TV’de yayınlanan programının TV8’deki Yemekteyiz programının benzeri olduğunu iddia ederek Zuhal Topal’a ve FOX TV’ye tazminat davası açacağını açıklamıştı. Zuhal Topal’dan Acun Ilıcalı’ya  cevap geldi. . Zuhal Topal’ın eşi ve aynı zamanda programın yapımcısı Korhan Saygıner, Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ programına bağlanarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

ZUHAL TOPAL’IN EŞİNDEN BENZERLİK AÇIKLAMASI

Zuhal Topal da programın sunucularına bir mesaj atarak Acun Ilıcalı’yı kamuoyunda bir algı yaratmaya çalışmakla suçladı.

Dual Yapım’ın sahibi ve Zuhal Topal’ın eşi Korhan Saygıner, çıkan haberler karşısında üzgün olduğunu belirterek programın Yemekteyiz’le hiç bir benzerliği olmadığını bir kez daha dile getirdi.

Saygıner, “Geçen sene Zuhal Hanım bir format arayışındaydı. Biz de çeşitli ajanslardan çeşitli program demoları istedik. İçlerinde bu program gözümüze çarptı. Prodüksiyonu gerçekleştirir miyiz diye ele aldık ve daha sonra iyi olacağını düşündük. Ama diğer yemek programlarıyla bir benzerlik olacağını hiç hayal etmedik. Zaten format Rusya’da yapılan ve önemli film şirketleri tarafından da uygulanan bir prodüksiyon” dedi. Korhan Saygıner bu program için her ay kira bedeli ödediklerini de sözlerine ekledi.

Öte yandan Zuha Topal da 2. Sayfa sunucularına bir mesaj atarak Acun Ilıcalı’nın kamuoyunda bir algı yaratmaya çalıştığını dile getirdi. Topal mesajında, “Acaba ratinglerim bu kadar iyi olmasaydı yine böyle bir dava açılır mıydı? Hoş hala açılmış da değil” ifadelerine de yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu