Televizyon

Acun Ilıcalı, Zuhal Topal’ın yeni adresini duyurdu

Zuhal Topal'la Sofrada programının yeni sezonda FOX'ta yayınlanmayacağı belli olmuştu. Bu ayrılığın ardından TV dünyası Zuhal Topal'ın davalı olduğu Acun Ilıcalı ile anlaşmasını konuşuyor.

Televizyon tarihine damga vuracak bir transfer gerçekleşti… TV8’de yayınlanan Yemekteyiz ve FOX’un Zuhal Topal’la Sofrada programları formatları nedeniyle davalık olmuşlardı.

Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal, yeni sezon için el sıkıştı. Topal’ın TV8’de ‘Yemekteyiz’ mi, yoksa ‘Sofrada’ programını mı yapacağı ise henüz açıklanmadı.

FOX, flaş bir kararla Zuhal Topal’la Sofrada programını yayından kaldırmıştı. Zuhal Topal’ın yeni sezonda hangi kanalda program yapacağı merak konusuydu. Topal’ın yeni adresi, bir süre önce davalık olduğu Acun ılıcalının TV8 kanalı oldu.

Bomba transfer haberini kişisel sosyal medya hesabından duyuran Acun Ilıcalı, Zuhal Topal’la çektirdikleri fotoğrafı, “Gündüz kuşağının başarılı ismi Zuhal Topal artık TV8’de… Hoş geldin.” sözleriyle duyurdu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu