SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı’dan bir ilk….Nakit para ödülünü açıkladı

Survivor Türkiye-Yunanistan’da büyük finale doğru yaklaşılırken giderek büyüyen ödüllere bir yenisi daha eklendi. Acun Ilıcalı,  bu sefer ödül konusunda bir ilke imza attı. Ilıcalı, bu akşamki ödül oyununda nakit ödül vereceklerini duyurdu. TV8’in patronu nakit ödülün kaç para olacağını da açıkladı.

SURVIVOR’DA BU AKŞAMKİ ÖDÜL OYUNU 10 BİN EURO DEĞERİNDE

Tv8’de yayınlanan Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında ipler geriliyor ve sonlara doğru yaklaşılırken ödül oyunlarının değeri daha da artıyor. Survivor’ın bugün yayınlanacak 98. bölümünde ise Acun Ilıcalı, artık ödül olarak verilecek arabalarının kalmadığını, nakit para ödülü vereceklerini duyurdu.

Medya patronu Acun Ilıcalı, yarışmacılara bu akşam oynanacak ödül oyununda 10 bin euro vereceklerini duyurdu. Bu miktar Türk Lirasına çevrildiğinde ise yaklaşık 65 bin TL ediyor. Öte yandan Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden beyaz takımda eleme adayları da belli oldu.

Öte yandan bu akşam 3 kişiden biri veda edecek. Kyriakos, Nikos ve Afroditi’nin adının çıkması ile beyaz takımda üç isim birden eleme potasına girdi. Bu akşam bir kişi hayallerine veda edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu