Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Bugün Düğünümüz Var programıyla ilgili ilginç karar

 TV8’de hafta içi her gün yayınlanan Bugün Düğünümüz Var programı ile ilgili flaş gelişme… Yaz sezonuyla birlikte ekrana gelen programla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. TV8’in patronu Acun Ilıcalı, hafta içi her gün ekrana gelen programı haftada bir yayınlanmasına karar verdi. Program bundan böyle sadece cumartesi günleri ekrana gelecek.

BUGÜN DÜĞÜNÜMÜZ VAR HAFTADA BİR YAYINLANACAK

Bugün Düğünümüz Var’ın aldığı reytingleri yeterli bulmayan Acun Ilıcalı’nın programın yayın gününde indirime gittiği haber veriliyor. Hafta boyunca düğün hazırlığında olan dört çiftin katıldığı programda her gün bir çiftin düğün hazırlıkları ve sonrasında düğünleri ekrana taşınıyor.

Sema Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Bugün Düğünümüz Var’da gelinin evden çıkmasından düğün pastasına kadar pek çok detay ekrana taşınıyor. Programda en güzel düğünü yapma iddiasındaki çiftlerin hazırlık ve düğünlerine yer veriliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu