Yerli Dizi

Acun Ilıcalı’dan derbi sonrası Fenerbahçeli Jailson isyanı

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini izleyen TV8 ve Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı’dan derbi sonrası Fenerbahçeli futbolcu Jailson isyanı.. “Burada bizim için en büyük hayal kırıklığı Jailson’dur. Ondan tek ricam bir an önce Fenerbahçe’den gitsin” dedi.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini Acun Ilıcalı’nın locasında izleyen Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, ünlü televizyoncunun hakemi beğenmediğini iletti ve “Burada bizim için en büyük hayal kırıklığı Jailson’dur. Ondan tek ricam bir an önce Fenerbahçe’den gitsin” dediğini söyledi.

Hakemin kararlarını genelde hatalı bulduğunu belirten Acun Ilıcalı, “Özellikle inisiyatif alırken büyük hatalar yaptı. Galatasaray mağlupken Galatasaray lehine, Fenerbahçe mağlupken de Fenerbahçe lehine inisiyatif kullandı.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın kazandığı penaltıyı kesinlikle doğru bulmadığını söyleyen Ilıcalı, “Zaten kısıtlı bir kadrosu olan Fenerbahçe’de bir de Rodrigues, Emre ve Gustavo yoktu. Bu oyuncuların oynadığı yerler Fenerbahçe için önemli yerler. Kadronuz zengin olduğu zaman onların yokluğunu kaldırabilirsiniz ama böyle bir kadroda mümkün değil.” şeklinde konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu