SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı’dan dikkat çeken açıklama: “İstemediğimiz şeyler oldu”

Acun Ilıcalı, TV8’de yayınlanan’ Survivor Panorama’ programına bağlandı. Ilıcalı, flaş yarışmayla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Acun  Ilıcalı, dikkat çeken açıklamasında “Oyunda istemediğimiz şeyler oldu” şeklinde konuştu. İşte Ilıcalı’nın açıklamalarında öne çıkan başlıklar..

Acun Ilıcalı, Dominik’ten TV 8 ekranlarında yayınlanan ‘Survivor Panoroma’ programına bağlandı.
Kendi Instagram sayfasında da canlı yayında olan Acun Ilıcalı, yarınki bölüme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı konuyla ilgili şunları söyledi:

“Sıkıntılar var. Oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Diskalifiye olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ödül çok önemliydi. Tansiyon yükseldi. İki takım da kazanmak isteyince ortaya kıvılcımlar çıktı. Birazdan toplantı yapacağız. Yarınki bölümümüzde sıkıntılar var.”

“Sercan oynayamıyor ama kötü değil. Yarın çok acayip şeyler olacak. Sercan oynamayacak.”

“Ödül çok büyüktü. O kadar büyüktü ki tansiyon yükseldi. Ödül, Dominik’in en güzel 2-3 evinden biri. Benim geçenlerde Instagram’a koyduğum ev. Şöyle anlatayım. Ödülü duyunca yarışmacıların psikolojisi değişiyor. Bir taraf çok mutlu oluyor. Diğer tarafta da Sercan oynamayacak diye demorileze olanlar var.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu