Magazin

Acun Ilıcalı’dan dikkat çeken Hülya Avşar ve Arda Turan açıklaması!

“Hülya Avşar ve Arda Turan’ın arası bozuk mu?” sorusuna Acun Ilıcalı’dan ne cevap geldi? “Arda Turan neden düğüne gelmedi, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı’yı takip etmeyi bıraktı mı?”gibi üst üste gelen sorulardan sıkılan Acun Ilıcalı topyekün cevabını Twitter’dan bildirdi. Acun Iılcalı Arda Turan ile küs mü? Hülya Avşar yeni dönem olacak mı? İşte Acun Ilıcalı’nın çok konuşulan yanıtları…

18 Eylül 2017 tarihinde Şeyma Subaşı ile evlenen Acun Ilıcalı, nikahın ertesi gün muhteşem bir düğünle mutluluklarını yakınları ile paylaştı. nikah masasına oturdu. St. Tropez’de gerçekleşen düğünde gözler Hülya Avşar ve Arda Turan’ı aradı. İki ünlü ismin de düğünde olmaması üzerine de dedikodu kazanları kaynamaya başladı. Yaklaşık 250 davetlinin katıldığı düğünün ardından Acun Ilıcalı dedikodulara sosyal medya hesabından cevap verdi.

Özellikle Arda ile Acun Ilıcalı’nın arasının bozuk olduğunu Hülya Avşar ile de iplerin koptuğunun söylenmesi üzerine Acun Ilıcalı sessizliğini bozarak ard arda tweetlerle dedikoduları sonlandırdı.

“Arda düğüne gelmedi, Hülya takibi bıraktı” Arda’nın maçı vardı düğün günü, Hülya zaten takip etmiyordu nasıl takibi bıraksın :)) Haftaya ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yanımda oturacak. Okudukça gülüyoruz. Haset kişilerin oyununa gelip haber yapmayın arkadaşlar…”

Acun Ilıcalı’dan Twitler ard arda geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu