SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’la ilgili ilginç karar

TV8’in patronu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram’dan canlı yayın yapıp ünlüler takımından Survivor Ersin Korkut’un köpeği Mes hakkında birtakım açıklamalarda bulundu. Mes bir süre önce ölmüş ancak bu haber Ersin’e verilememişti.Ilıcalı Mes ile ilgili Ersin Korkut’un kendisinden bir talepleri olduğunu dile getirdi.

MES’İN ÖLDÜĞÜNÜ ERSİN KORKUT’A HABER ERECEK

Acun Ilıcalı Instagram hesabından açıklamalar yaptı. Ilıcalı yaptığı canlı yayında salı günü konsey toplantısında ünlüler takımından Survivor Ersin’e köpeği Mes’in öldüğünü söyleyeceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı açıklamasında “Ersin’in ailesinden bize bir talep geldi. Köpeğinin öldüğünü söylememizi istiyorlar. Salı günü konseyde onu söylemeyi düşünüyorum. Ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Köpeğinin öldüğünü Ersin’e söylemeliyiz” dedi.

Ersin Korkut’un çok sevdiği köpeği Mes geçtiğimiz ay ölmüştü. Yarışmada da sık sık köpeğinden bahseden ve her fırsatta Mes’i çok özlediğini söyleyen Korkut’a kötü haberi kimse verememişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu