Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Evim Şahane sürprizi

TV8’de yeni bir program başlıyor. Güle Güle Oturun…Daha önce Kanal D’de Evim Şahane adıyla yayınlanan programın Kanal D’den sonraki adresi TV8 oldu.

Yakında Güle Güle Oturun adıyla TV8’de başlayacak olan programı mimar Selim Yuhay sunuyor. Yeni programın tanıtımları TV8 ekranında dönüyor.

Güle Güle Oturun’da evlerini tamir onarım ettirmek ve yeniden dekorasyon yapma ihtiyacı hisseden aileler programa başvuru yaparak bu imkanı değerlendirmeye çalışıyorlar.

Program Kanal D’de yayınlandığı zamanlarda aldığı yüksek izlenme oranları ile dikkat çekmişti.

SELİM YUHAY KİMDİR?

Mimar Selim Yuhay 23 Mayıs 1972, İstanbul’da doğdu.  Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezun oldu. Daha sonra dört ortakla beraber açmış oldukları mimarlık firmasından 2 sene sonra kendi firmasını kurdu. Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zaman da dikkat çekti. Bunlara ek olarak Kanal D kanalında ekibiyle beraber Evim Şahane programının sunuculuğunu yaptı. Kanal D, 2012 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun süre gündüz kuşağında ilgiyle izlenen Evim Şahane programını 19 Ağustos 2015 tarihinde yayından kaldırıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu