Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Furkan Dede’ye ikinci canlı yayın fırçası!

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun? yarışmasıyla yıldızı parlayan ve de Acun Medya’da çalışmaya başlayan Furkan Dede’ye canlı yayın şoku. Furkan Dede’nin TV8,5’ta yayınlanan “Survivor Ekstra” programında Survivor’da yarışan İlhan Mansız’la ilgili yaptığı yorum’a tepki Dominik’ten geldi. Yayına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, Furkan Dede’yi cevap hakkı doğurabilecek konularda daha dikkatli olmaya çağırdı.

Furkan Dede’nin “Survivor”ın Pazar akşamı yayınlanan bölümü sonrası eleme potasına Adem ile birlikte giren İlhan Mansız’ın bu durumunu bir PR çalışması olarak görüp prim yapma çabası olarak değerlendirmesine Acun Ilıcalı sessiz kalmadı.

Ilıcalı, programdaki yorumculara “adaletli olun” uyarısı yaptı. Acun Ilıcalı, programda herkesin istediği gibi söz söyleme hakkı olduğunu fakat cevap hakkı doğacak değerlendirmeleri yaparken “adalet”li olunması gerektiğini söyledi

Furkan Dede’nin yorumu sonrası İlhan Mansız’ın bu durumda cevap hakkı doğduğunu ancak prosedür gereği böyle bir şeyin olamayacağını açıklayan Acun Ilıcalı, Furkan Dede’ye bu tip yorumları İlhan Mansız dışarıdayken yapmasını söyledi.

Geçtiğimiz aylarda Furkan Dede, TV8’deki programa katılan Acun Ilıcalı’dan sorduğu sorularla ilgili eleştiri almıştı. Ilıcalı, Furkan Dede’nin sorduğu soruları beğenmemiş yayında yanında oturan Survivor eski yarışmacısı İhsan Tarkan’ı işaret ederek Furkan’a “İhsan’ın Survivor performansı gibisin!” diye iğneleyici bir ifade kullanmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu