Survıvor

Acun Ilıcalı’dan Instagram’da dünya rekoru…Canlı yayını kaç milyon kişi izledi?

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 yarışmacıları ile birlikte Instagram’da dünya rekoru kırmayı hedefledi. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Survivor ünlüler ve gönüllüler yarışmacılarının Instagram canlı yayını, dakikalar içinde 3 milyon kişi tarafından izlendi. Dünya rekoru kırıldığı anlarda ise büyük sevinç yaşandı.

Survivor 2020 yarışmasının 25 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde, canlı yayında bir oyun oynandı. Survivor tarihinde bir ilke imza atılan canlı yayın sonrasında Survivor ekibi bu defa dünya rekoru kırmak için Instagram başına geçti.

Acun Ilıcalı daha önce iletişim ödülü olarak ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları ile Instagram’dan canlı yayın yapmıştı. Gönüllüler ile yapılan canlı yayının 1 milyon kişi tarafından izlenmesi üzerine Ilıcalı, 2 milyon olan dünya rekorunu kırmak istediklerini açıklamıştı. Survivor’ın bayram özel bölümünden sonra bu rekor denemesi yapıldı.

Acun Ilıcalı ise ödül olarak yarışmacıları partiye götürdü. Acun kamyonetle parti alanına gittikleri anları ve partide yaşananları da Instagram hesabından canlı yayınladı.


Acun Ilıcalı Instagram’da dünya rekoru kırdı!

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı