Televizyon

Acun Ilıcalı’dan MasterChef’ten elenen Uğur Yılmaz Deniz’le ilgili yeni açıklama

Geçtiğimiz akşam Uğur Yılmaz Deniz’in MasterChef’ten elendiğinin açıklanması üzerine sosyal medyada konu gündem oldu. Acun Ilıcalı’dan yarışmaya veda eden Uğur için yeni açıklama geldi. İşte, Acun Ilıcalı’nın MasterChef Uğur Yılmaz Deniz açıklaması..

Acun Ilıcalı MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz’i geçmişteki paylaşımlarından ötürü yarışmadan diskalifiye etmişti. magazin ve sosyal medya gündemine damga vuran olay sonrası Acun Ilıcalı, konuyla ilgili yeni açıklama yaptı.

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz için Acun ne dedi?
Gelişmelerin ardından Hürriyet’ten Ahmet Hakan’ın haberine göre Acun Ilıcalı konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Ilıcalı şu ifadeleri kullandı: “Uğur’un ettiği küfürler, kitlesel bir nitelik taşımasaydı belki durum toparlanabilirdi. Ama o küfür üzerine bizim tepkisiz kalmamız, küfre sahip çıktığımız anlamı taşıyacaktı. Bunu kimseye anlatamazdık. Biz her zaman yarışmacılarımıza sahip çıkıyoruz. Uğur şu anda mutlu. Mutluluğunu da ifade ediyor. Tüm toplumu etkileyen samimi pişmanlıktan sonra Uğur bu konuyla ilgili bir mağduriyet yaşarsa ben yanında yer alırım.”

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu