Televizyon

Acun Ilıcalı’dan O Ses Çocuklar’ın RTÜK’ten aldığı cezayla ilgili ilginç yorum

O Ses Türkiye’de Acun Ilıcalı’dan ilginç bir RTÜK ceza açıklaması geldi. O Ses Çocuklar’ın RTÜK’ten rekor bir ceza yediğine atıf yapan Ilıcalı, yaşadığı olayı izleyici ile paylaştı. RTÜK’ün O Ses Çocuklar yarışması için kanalına kestiği cezayı anlamakta zorlandığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Dünya üzerinde birçok ülkede Almanya’da, Hollanda’da O Ses Çocuklar yapılıyor. Eleştiriye uğrayan tek ülke biziz. O Ses Çocuklar yaptık. Güzel güzel çocuklar geldi buraya. Güzel günler geçirdiler. Sizinle tanıştılar. Sonra biz ceza yedik.” dedi.

YAŞADIĞI CEZA KESME OLAYINI O SES’TE ANLATTI

Acun Ilıcalı RTÜK yetkilileriyle arasında geçen ilginç diyaloglara atıf yaparak; “Sordum, dedim ki, biz bu cezayı niye yedik?. O saatte çocukların uyuması lazımmış. O saatte işte çocuklar televizyonda. Dedim ki, şöyle bir şeyi unutmuşsunuz. çekim canlı değil ki!’ deyince ‘Aaa, öyle mi?’ dendi.” şeklinde konuştu.

“O SES ÇOCUKLAR NEDEN CEZA YEDİ ANLAMADIM”

Acun Ilıcalı yaşadığı şaşkınlı ise şu ifadeleriyle anlattı:

“Hayır, ben gerçekten çok şaşkınım. Bazen bizim hata yaptığımız oluyor. Bundan dolayı ceza yediğimiz oluyor. Bunları hepsine ben varım. Ama O Ses Çocuklar, niye ceza yedi? Halen ben bunu anlamış değilim”

İşte, Acun Ilıcalı’nın O Ses  Çocuklar’la ilgili yaptığı ilginç açıklamaların yaşandığı o anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=QoYT-wtGMUY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu