Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Oğuzhan Uğur’a yeni görev…Exatlon’dan sonra Survivor’da

Acun Ilıcalı’dan ünlü YouTuber Oğuzhan Uğur’a yeni görev. Son olarak Acun Ilıcalı’nın yeni yarışması olan Exatlon Türkiye YouTubers’da sunuculuk yapan Oğuzhan Uğur, YouTube kanalında yayınladığı videosunda performansı çok beğenildiği için Survivor’da da görev alacağını söyledi.

OĞUZHAN UĞUR HABERİ YOUTUBE’DAN VERDİ

YouTube’da kanalı için çektiği ‘Pinç’ ve ‘Mevzular’ programıyla YouTube ve sosyal medyada fenomen haline gelen Oğuzhan Uğur, son videosunda Acun Medya’da işe başladığını duyurdu. Acun Ilıcalı’nın YouTuber’larla yaptığı Exatlon Türkiye yarışmasında sunuculuk yapan Uğur, yeni program müjdesini de verdi.

“EXATLON’DAKİ PERFORMANSIM BEĞENİLDİ”

Önceki gün yayınladığı videosunda yeni işinden bahseden Oğuzhan Uğur, “Acun Medya’da işe başladım arkadaşlar. Ek iş yapıyorum Acun Medya’da, Survivor başlıyor bildiğiniz gibi. Evvelinde Exatlon’da performansımı sağ olsunlar çok beğenmişler. O yüzden de aynı performansı Survivor’da da görmek istediler” dedi.

Oğuzhan Uğur’un programın sunuculuğunu mu yapacağı yoksa yarışmacılarla kısa söyleşiler mi yapacağı henüz anlaşılamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu