ManşetMedyaTelevizyon

Acun Ilıcalı’dan Şansal Büyüka sürprizi

Lig TV’den gelen haber medyanın gündemine bomba gibi düştü. 2004 yılından bu yana Lig TV’de yayınlanan Şansal Büyüka’nın sunduğu Maraton programının yeni sezonda kanal değiştireceği iddia edildi. Şansal Büyüka, ekranların fenomen futbol programı Maraton’u yeni sezonda TV8’de yapacak.

Duayen spor gazetecisi Şansal Büyüka’nın 1996 yılından beri Show TV’de başlayıp Lig TV’ye taşıdığı Maraton programı için Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı haber veriliyor.

Şansal Büyüka’nın sunduğu Maraton, yayıncı kuruluş LigTV’nin lokomotif programı olma özelliğini koruyor ve özellikle de futbol dünyasının nabzını tutuyordu.

Kulislerde Acun Ilıcalı’nın Şansal Büyüka ile birlikte başka hangi yorumcu isimleri transfer edeceği konuşuluyor.  Yine, kulislere yansıyan dedikodulara göre Rıdvan Dilmen ile F.Bahçe’nin efsane futbolcusu Alex adı geçen yorumcular.

Yeni transfer haberlerinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu