Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Semih Öztürk’ün sevgilisi Kurretulayn Matur’a ince ayar!

Semih Öztürk’ün Ütopya’da birlikte yarıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ile Acun Ilıcalı arasında sosyal medyada Semih polemiği yaşandı. Kurretulayn Matur, Semih’in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden sitem dolu bir mesaj yazdı. Acun Ilıcalı’dan cevap gecikmedi.

Ailesi ve kendisinin Semih’in sağlık durumunu merak ettiğini yazan Kurretülayn Matur sitem dolu ifadelerle Acun Ilıcalı’yı eleştirmesine cevap gecikmedi.

Acun Ilıcalı ise Kurretülayn’a anında cevap yazarak ailesinin bilgilendirildiğini açıkladı. Ilıcalı,  “Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir, arkadaşlarına değil. Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz… Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir, arkadaşlarına değil.” diye yazdı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu