SurvıvorTelevizyon

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 açıklaması… Survivor’da “Akıl Oyunları” dönemi başlayacak

TV8 ekranlarında Survivor 2023’ün tanıtımı yayınlandı. Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Ilıcalı, yarışmanın bu sene farklı olacağını ifade ederek izleyiciyi heyecanlandıracak açıklamaya da imza attı.

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran programı Survivor 2023’ün yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Yarışmaya başvuruların başladığını duyuran Acun Ilıcalı bu senenin farklı olacağını akıl oyunlarının öne çıkacağını belirterek, izleyicileri heyecanlandırdı.

Survivor’da akıl oyunları olacak

Survivor 2023’ün tanıtımı yayınlandı. Yarışmanın Instagram hesabından paylaşılan videoda başvuruların başladığının müjdesini ise Acun Ilıcalı duyurdu. Tanıtımdaki yeni detay ise hayranlarını daha da heyecanlandırdı. Ilıcalı, fiziksel performans ve ada yaşamının ön planda olduğu yarışmada bu sene bir farklılık yaparak aklın da ön planda olduğunu söyledi. Ilıcalı “Survivor 2023’e hazır mısın? Bu yılki sloganımız şu; Survivor akıl oyunları” sözleriyle yarışmadaki yeni detayı açıkladı.

İşte Survivor 2023’ün tanıtım fragmanı…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu