Yerli Dizi

Acun Ilıcalı’nın anlaşmasını yaptığı yeni dizisinin başrolünü hangi ünlü oyuncu oynayacak?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra Acun Ilıcalı’nın son hamlesi “Kırmızı Oda” olacak. Dizinin başrolünde ise ünlü oyuncu Songül Öden yer alıyor.

TV 8’in “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisiyle gösterdiği başarı Acun Ilıcalı’yı yeni bir dizi arayışına yöneltti. Kanalında yarışma programlarına yer vermeyi tercih eden Acun Ilıcalı, yayın politikasında yenilik yapmaya başladı.

Ekranların başarılı kadın oyuncuları arasında gösterilen Songül Öden uzun bir aranın ardından yeni dizi projesiyle ekranlara TV8 ile dönmüş olacak.

KIRMIZI ODA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Songül Öden’in yeni dizisi Kırmızı Oda, TV8 ekranlarında izleyicisiyle kucaklaşacak. TV 8’in son bebeği Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler henüz tam olarak belirlenmedi. Ancak dizinin yapımcılarının Songül Öden ile görüşmelerini sürdürdüğü ve anlaşmaya varmak üzere oldukları öğrenildi. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturacağı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alacak. Dizinin yeni sezonda başlayacağı konuşuluyor.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU

Başrolüne Songül Öden’in hayat vereceği dizinin Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitabından uyarlanacağı söyleniyor. Dizi bir terapist ve hastanın hikayesini konu alacak. Farklı hikayesi ve alışılmışın dışındaki tarzıyla Kırmızı Oda dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu