Televizyon

Acun Ilıcalı’nın Exatlon Challenge stratejisi tutacak mı? Kadroyu isim isim açıkladı

Exatlon Challenge kadrosu Acun Ilıcalı’nın sosyal medya instagram hesabından yaptığı paylaşımla belli oldu. Kadroda birçok ünlü yayıncı ve YouTuber’ın yer alması dikkatlerden kaçmadı. Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak gibi YouTube camiasının yakından tanıdığı isimler  Exatlon Challenge organizasyonunda yer alacak.

ACUN ILICALI’DAN FARKLI STRATEJİ

Açıklanan kadroda sosyal medya ve de YouTube’dan önemli isimlere yer verilmesi programın izlenme oranlarını nasıl etkileyeceği sorusunu akla getirdi. Acun Ilıcalı ve ekibinin isim tercihleri yeni bir strateji olarak yorumlandı.

EXATLON CHALLENGE YARIŞMACILARI KİMLER?

Doğan Kabak,
Buse Plan,
Barış Erdal,
Burce Yağmur Karabal,
Uras Benlioğlu,
Aleyna Şen,
Dilan Ay,
Buğra Kazancı,
Gözde Demiral,
Hayrettin,
Mendebur Lemur,
Öykü Berkan,
Furkan Kaya,
Elanur Pat,
Furkan Yaman,
Dilara Aydın,
Oğuzhan Uğur
Orkun Işıtmak

REALITY SHOW ATMOSFERİ OLACAK

Youtuber Orkun Işıtmak canlı yayında yaptığı açıklamada; “Mecrayı henüz söyleyemiyorum fakat çok güzel bir proje ortaya çıkacak. Acun ağabeyle daha önceden bir araya gelmek çok istemiştik fakat bugüne kısmet oldu. Proje için önümüzdeki ay Dominik’te çekimlere gidicem.

Exatlon Challenge, Survivor’dan farklı olacak ve toplamda 18 yarışmacı aynı evde kalacak. Farklı takımlarda 9’ar şekilde bölünecek olan 18 yarışmacı aynı evi paylaşacaklar ve bir yandan da Reality Show tarzında bir proje ortaya çıkacak. Öte yandan projede çok önemli isimler yer alıyor. Onları daha sonra açıklayacağım.” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu