Magazin

Acun Ilıcalı’nın fuarda hayran kalıp sipariş ettiği otomobilin fiyatı dudak uçuklattı

Pahalı arabalara  olan tutkusuyla bilinen Acun Ilıcalı yeni araba siparişini otomobil fuarından verdi. Acun Ilıcalı, bu kez arabada tercihini pahalılığı ile bilinen lüks Aston Martin’den yana kullandı. Acun Ilıcalı yeni aracının siparişini, Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya’ya bizzat fuarda verdi.

ACUN ILICALI ASTON MARTIN’IN SİPARİŞİNİ VERDİ

İstanbul’da gerçekleşen Autoshow ziyaretçiakınına uğradı. Fuar ünlü isimlerin de gündemindeydi. Her yıl büyük sükse yapan ve medyanın da ilgi odağı olan Autoshow’un ünlü konuklarından  biri de Acun Ilıcalı oldu. Fuara ultra lüks modelleri ve 45 milyon TL’lik Vulcan modeliyle damga vuran Aston Martin Türkiye, Acun’un da başını döndürdü.

Stanttaki bütün modelleri detaylıca inceleyen Acun tercihini; Türkiye yolları için en uygun modellerden biri olan, otomobil tutkunlarının tasarım harikası olarak yorumladığı, lüks ve doğal malzemelerden yapılan ve bilgi-eğlence teknolojisi ile donatılan DB11 modelinden yana kullandı.

Acun Ilıcalı yeni aracının siparişini, Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya‘ya bizzat fuarda verdi. Yeni aracıyla ilgili olarak Acun Ilıcalı; “Uzun zamandır DB11 modelini bekliyor ve merak ediyordum. Aston Martin beklentimin karşılığını verdi. Gerçekten mükemmel bir otomobil.” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı