Televizyon

Acun Ilıcalı’nın gözde projesi Exatlon Challenge başladı…İşte yeni yarışma ile ilgili merak edilenler

Acun Ilıcalı’nın son dönem gözde projesi olan Exatlon Challenge, Netflix’te bugün itibarıyla yayınlanmaya başlıyor. Survivor benzeri bir formatta olan Exatlon Challenge’ta 18 Youtuber yarışıyor. Peki, Exatlon Challenge’ta kimler yarışıyor? Exatlon Challenge nasıl izlenir? Exatlon izlemek için Netflix’e üyelik gerekiyor mu? İşte detaylar..

Acun Ilcalı’nın projelerinden biri olan ve ünlü Youtuber’ların yarıştığı Exatlon Challenge’ın Netflix’te yayınlanıyor. Orkun Işıtmak’ın sunuculuğunu yapacağı Exatlon Challenge’ta binlerce takipçisi olan Youtuberlar kıyasıya mücadele edecek.

EXATLON CHALLENGE YARIŞMACILARI

Doğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdoğan, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın yer alıyor.

Oğuzhan Uğur ve Orkun Işıtmak ise programda sunucu olarak yer alacak.

EXATLON CHALLENGE NASIL İZLENİR?

Exatlon Challenge yayın hakları da elinde bulunda bulunduran Netflix dizi – film platformu aracılığı ile izlenebiliyor. Yarışmanın yeni bölümlerini izlemeniz için Netflix üyesi olmanız gerekiyor.

Exatlon Challenge 1. bölüm, bugün (3 Temmuz Cuma günü) Netflix’te yayınlanmaya başladı. Netflix kullanıcıları bugün 1. bölümü izleyebilecek.

EXATLON CHALLENGE TÜRKİYE KADROSU

Oğuzhan Uğur (Sunucu)

Orkun Işıtmak (Sunucu)

Buse Plan

Barış Erdoğan

Uras Benlioğlu

Doğan Kabak

Burce Yağmur Karabal

Zeynep Aleyna Şen

Dilan Ay

Buğra Kazancı

MiaFitz

Hayrettin

Mendebur Lemur

Öykü Berkan

AğırSağlam (Furkan Kaya)

Elanur

Furkan Yaman

Dilara Aydın

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu