Spor

Acun Ilıcalı’nın haberini yalanladığı Sözcü muhabirinden yeni açıklama

Sözcü gazetesi muhabiri Sercan Hamzaoğlu’nun, Ali Koç ile Acun Ilıcalı arasında gerginlik yaşandığı haberi özellikle spor kamuoyunda büyük ses getirdi. Acun Ilıcalı, Sözcü’de çıkan haberin tamamını yalanladı. Bunun üzerine Sercan Hamzaoğlu, sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaparak konunun uzun süre spor medyasında tartışılacağının sinyalini verdi.

Sercan Hamzaoğlu, koınuyla ilgili olarak sosyal medya Twitter hesabından “cavabım” başlığı ile şu açıklamayı yaptı:

“Sayın Acun Ilıcalı, yaptığım haberin tamamını yalanladı. Bu konuda taktiri okuyucularıma bırakıyorum. Sadece şunu belirteyim bugüne kadar hiç kimsenin müridi olmadım olmam! Hiç kimsenin sipariş haberini yapmadım yapmam! Hiç bir çıkar odağının güdümüne girmedim girmem! Ben gazetecilik ve habercilik yapmaya hiç kimseye biat etmeden devam edeceğim. Saygılarımla”

SÖZCÜ’NÜN HABERİ HANGİ İDDİALARI İÇERİYORDU?

Sercan Hamzaoğlu imzalı ve “Fenerbahçe’de Ali Koç’tan Emre Belözoğlu kararı ve Acun Ilıcalı gerilimi” başlıklı Sözcü haberinde şu ifadelere yer veriliyordu:

“Ali Koç’un tepki gösterdiği bir başka konu da Acun Ilıcalı’nın takımın çok içinde oluşu. Trabzonspor maçı öncesinde istifa kararı alan Emre Belözoğlu’nu bu kararından caydıran isim olan Acun Ilıcalı, Emre Belözoğlu’nun takımın başına geçmesinin ardından takımla daha yakından ilgilenmeye başladı.

Alanya deplasmanına özel uçağıyla giden Başkan Ali Koç’un sakatlığı bulunan Mesut Özil’le ilgili “Acaba oynar mı?” sorusuna Acun Ilıcalı’nın “Oynayacak, ben konuştum” cevabını vermesi Başkan’ı kızdırdı. Acun Ilıcalı’ya, “Ben bilmiyorum sen nereden biliyorsun Acun” diyen Ali Koç, “Bu kulüp için çok çaba harcıyorsun çok şeyler yaptın ama bu kadar takımın içinde olmanı doğru bulmuyorum” çıkışını yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu